KONST / Litografier / Färglitografi 16165371
nr 1616 5371
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Signerad, numrerad 191/200, daterad -77, "Sweet georgia". Färglitografi, bildmått: 49x38 cm, yttermått inklusive ram: 68x56 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:54:34
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.800 kr
2.000 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold